Рус напада "срећног губитника"
АНДРЕЈ Рубљов и Рикардас Беранкис ће се састати у првом колу Хамбурга.

Фото: EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA
Биће ово други меч дана на централном терену, одмах након дуела наше Александре Крунић и Аљаксандре Саснович. Ово је последњи пар из првог кола и чека се исход да би се комплетирао жреб.
Рус је постављен за другог носиоца и уводни меч је требало да одигра против Александра Бублика, међутим, након Казахстанчевог одустајања, као "срећном губитнику" шанса се пружила тридесетдвогодишњем Летонцу.
Ови ривали се налазе у доњој, и можемо слободно рећи слабијој половини костура.
Победник овог дуела ће ићи на Франсиска Серундола, а затим би у евентуалном четвртфиналу противник био Аслан Карацев, евентуално Галан Риверос.
Наша процена је да ће се у првом сету играти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,55)

КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА ТУКЛИ "ГРОБАРА"?! Александар Пријовић открио шок детаље туче играча и гостију ноћног клуба (ВИДЕО)
Кошаркашки клуб Партизан саопштио је у понедељак касно увече да су се три играча црно-белих "нашла усред инцидента који се догодио недалеко од познатог београдског ноћног клуба", а дан касније огласио се и фудбалер Александар Пријовић, који је био на истој локацији, и ког су поједини српски медији довели у везу са овим скандалом.
06. 05. 2025. у 17:02

РУСИЈА У ШОКУ! Звезда Русије узела српско држављанство уместо руског
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега бројни руски врхунски спортисти не могу да учествују на међународним надметањима. Услед тога је једна звезда Русије решила да промени спортско држављанство - и узме српско..
06. 05. 2025. у 15:48

ФСС ПОТВРДИО: Драган Стојковић Пикси одлази у Милано
Фудбалски савез Србије имао је данас саопштење за јавност - поводом дешавања у репрезентацији.
06. 05. 2025. у 14:10
Коментари (0)