ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са три реалне квоте

Оља Мркић

12. 05. 2025. у 09:42

РЕДАКЦИЈА Типа вам је и за данас предложила три "сигурице".

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за сигурица тикет са три реалне квоте

Фото: EPA-EFE/Mats Torbergsen

"СИГУРИЦА" ТИКЕТ ЗА ПОНЕДЕЉАК

19.00 Олесунд - Боде/Глимт 2 (1,38)

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

19.30 Нетанја - Макаби Тел Авив 2 (1,39)
19.30 Х. Бер Шева - М. Хаифа 1 (1,32)

Укупна квота: 2,53

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕВРОПСКИ НАВИЈАЧКИ ХАОС: Хулигани из Украјине прете делијама после дешавања између Срба, Пољака и Руса!

ЕВРОПСКИ НАВИЈАЧКИ ХАОС: Хулигани из Украјине прете "делијама" после дешавања између Срба, Пољака и Руса!

Навијачи Динама из Кијева, који су се надали да ће њихов клуб са Црвеном звездом играти у последњој квалификационој рунди за пласман у Лигу шампиона, али до тога неће доћи јер је Украјинце на претпоследњој препреци зауставио кипарски Пафос, решили су да се огласе после двомеча Звезде и Леха.

14. 08. 2025. у 19:59

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...

Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.

14. 08. 2025. у 17:22

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!

Црвена звезда и Лех играли су у уторак реванш меч квалификација за УЕФА Лигу шампиона у фудбалу, а европска кућа фудбала решила је да дан касније изрекне казну због дешавања на трибинама током мегдана ова два клуба. Није требало дуго Пољацима да реагују и то тако - да "Албанци чупају косу".

14. 08. 2025. у 12:13

Коментари (0)

ШОК ЗА СРБИЈУ:  Светислав Пешић забринуо нацију - Василије Мицић не иде на Евробаскет?!