НОТИНГЕМУ СЕ ОВО ОДАВНО НИЈЕ ДЕСИЛО: Европа чува посао Постекоглуу, Премијер лига је у другом плану
НОТИНГЕМ дочекује Брентфорд у утакмици 34. кола енглеске Премијер лиге.
FOTO: AP/Tanjug
Обе екипе су у борби за што бољи пласман, при чему домаћини имају знатно већу мотивацију јер се налазе у директној трци за Лигу шампиона.
Нотингем је тренутно шести са 60 бодова из 33 утакмице (18 победа, 6 ремија, 9 пораза). Код куће су дали гол у седам од последњих 10 мечева, а под вођством Нуна Еспирита Санта изгледају чврсто – само један пораз у последњих 10 утакмица на Сити граунду у свим такмичењима.
Посебно се истиче дефанзива, трећа најбоља у лиги са 39 примљених голова, где главну улогу има српски репрезентативац Никола Миленковић, који је ове сезоне стандардни шраф у последњој линији.
Брентфорд се налази у средини табеле (11. место, 46 бодова), али су у солидној форми. После тријумфа над Брајтоном (4:2), настављају серију добрих издања у гостима – дали су гол на девет од последњих 10 утакмица ван куће. На ити граунду су у последње три посете дали чак шест голова.
У међусобним дуелима, голови су практично гарантовани: шест од последњих седам дошло је ГГ. Само последњи сусрет добио је Нотингем са 2:0.
Очекује се отворена утакмица, обострано офанзивна. Нотингем је под притиском резултата, Брентфорд релаксиранији и опасан у транзицији.
НАШ ТИП: ГГ&3+ (квота 2,14)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ПРИМАМЉИВА КВОТА ЗА БАР ЈЕДАН ГОЛ ГОСТИЈУ: "Луда дружина" напада "фењераша"
03. 02. 2026. у 11:33 >> 12:05
"СРЦА" СЕ ВРАТИЛА У ПОБЕДНИЧКИ РИТАМ: "Свеци" без победе на осам утакмица
03. 02. 2026. у 11:25
МРЕЖЕ ''МИРУЈУ'' У АФРИЦИ: Шампион на тешком испиту у градском дербију
03. 02. 2026. у 10:58
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.
03. 02. 2026. у 15:34
"БЕЗОБРАЗАН СИ, ПОКВАРЕН И ПРЉАВ"! Владан Тегелтија и Милан Калинић у клинчу, бруталне сцене вређања у програму уживо (ВИДЕО)
Емисија „Супериндиректно код Попа и Милана“ на ТВ Уна у понедељак увече претворила се у прави "рат" када су Милан Калинић и Владан Тегелтија ушли у жестоку расправу која је брзо измакла контроли.
03. 02. 2026. у 13:22
Коментари (0)