МАЛЕР ЈЕ КЛАДИТИ СЕ НА ПРВОГ ПРОТИВ ПОСЛЕДЊЕГ: Шампион је добио седам међусобних сусрета узастопно са најмање три постигнута гола
ЛУДОГОРЕЦ гостује Хебару у 29. колу Прве лиге Бугарске.
Фото: EPA-EFE/VASSIL DONEV
Екипа из Разграда је изразити фаворит у овом дуелу. Лудогорец је суверени лидер у Првој лиги, док је Хебар последњи, са малим изгледима да се спасе испадања.
Лудогорец има четири победе у последњих пет кола, све остварене уз 2-3 постигнута гола. Ту се уметнуо и једна пораз, на гостовању Локомотиви из Пловдива, као и минимална победа над Ботевом у Купу.
Хебар је на домаћем терену изгубио од другопласираног Левског и трећепласиране Арде, а сада им стиже и бугарски шампион. На три од последњих пет уткамица код куће "фењераш" није се уписао у стрелце.
Лудогорец је добио свих седам међусобних сусрета од 2022. године, сваки пут са најмање три постигнута гола.
НАШ ТИП: 2&Г3+ (квота 2,17)
НЕ ПРОПУСТИТЕ НАШЕ ТИКЕТЕ ДАНА
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 15:34
ДОНАЛД ТРАМП ЈЕ БЕСАН! Доживео ново понижење
КОШАРКАШИ Оклахом сити Тандера, актуелни НБА пгрваци неће доћи у традиционалну посету белој кући.
21. 03. 2026. у 13:03
ШТА ЈЕ САД ОВО? Биће незадовољних! АБА лига изненада променила судију Дербија! Зна се и шта је разлог!
Неочекивана одлука из регионалног такмичења.
21. 03. 2026. у 15:13
Коментари (0)