КЕЦ "КО ВРАТА": Севиља је примила по четири гола на сваком од четири последња гостовања, а од Ђироне изгубила шест последњих сусрета
ЂИРОНА дочекује Севиљу у 20. колу шпанске Ла лиге.
Foto: Profimedia
Учесник Лиге шампиона је далеко од прошлосезонске форме, али почели су да везују победе, што охрабрује навијаче маленог каталонског клуба.
Ђирона је осам са 28 бодова на половини шампионата и далеко од тога да је изгубила шансе да поноси прошлогодишњи усех. Четврто место је достижно, осам бодова бежи Атлетико Мадрид, а не треба заборавити ни на додатна места за најуспешније лиге, преко којих можда и петопласирани трим иде у Лигу шампиона.
Ипак, не ме се занемарити чињеница да је Ђирона прошле године у ово време била друга на табели са чак 20 бодова на конту више него што их сада има.
Добра ствар је што им у госте фолази екипа против које су везали шест победа, укључујући и 5:1 у јануару 2024. године на овом стадиону.
То, као и податак да је Севиља примила по четири гола на сваком од последња своја три гостовања ове сезоне, указује да ће бодови остати у Ђирони.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,92)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС
Препоручујемо
ПРШТАЋЕ У БЕРГАМУ: Четири најефикаснија играча Серије А очи у очи на стадиону "Атлети азури Д'Италија"
06. 12. 2024. у 07:40 >> 23:28
СИГУРАН ФИКС НА ПЛУС ГОЛОВЕ: Ово су две екипе које најчешће играју 3+ у Француској
06. 12. 2024. у 15:21
ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
05. 11. 2025. у 17:58
ХИТНО САОПШТЕЊЕ ЗВЕЗДЕ ЗА "ДЕЛИЈЕ"! Ако се повредите, не сносимо одговорност! Пазите, долазе и они! А за ускакање на терен вас молимо...
Црвена звезда се налази у серији од четири узастопна резултатска неуспеха, а сада је чека велико европско искушење. Пред меч са Лилом, црвено-бели су ванредним саопштењем за јавност скренули посебну пажњу својим навијачима на понашање на тој утакмици.
05. 11. 2025. у 13:11
ТРЕСЕ СЕ МАРАКАНА! Црвена звезда доводи бившег саиграча Пеђе Мијатовића?
Црвена звезда је као првог пика за наследника Владана Милојевића одредила Алберта Ријеру, али је Цеље одбило вероватно први налет црвено-белих.
05. 11. 2025. у 11:40
Коментари (0)