БОРХЕС ВРАЋА ШАМПИОНСКИ СЈАЈ СПОРТИНГУ: Порто четири утакмице није примио гол
ПОЛУФИНАЛЕ португалског Лига купа доноси сусрет старих ривала и добрих знанаца.

Фото Profimedia
Спортинг и Порто састали су се чак четири пута у прошлој календарској години. Спортинг је добио једном, а три сусрета завршена су без победника с тим што је Порто у два куп дуела победио после продужетака.
"Лавови" су после нове смене тренера прекинули серију пораза и успели да победе градског ривала Бенфику, али резултат последње утакмице против Гимараиса, нарочито кретање резултата до коначних 4:4 (водили су са 3:1, па на крају једва извукли бод) говори да Руи Борхес има још много посла да им врати шампионски сјај који је изгубљен после одласка Рубена Аморима у Манчестер јунајтед.
Голова ће бити, наше је мишљење, вероватно бар по један на обе стране, иако је Порто скоро 400 минута без примљеног гола.
НАШ ТИП: ГГ (квота 1,73)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

УЕФА "ПРЕСЕКЛА": Ево где се игра Србија - Албанија након што је ФСС тражио да се утакмица измести из Београда!
Србија и Енглеска играли су прошлог уторка у квалификацијама за Светско првенство, "орловима" следи меч са Албанијом, а најновије вести које се тог меча одлуке у нашој групи су изазвале огромну пажњу.
15. 09. 2025. у 19:49

ЈЕЗИВА ТУЧА НА СТОТИНЕ НАВИЈАЧА У СРБИЈИ: "Делије" и "гробари" се тукли крвнички (ВИДЕО)
Навијачи су поново у центру пажње.
15. 09. 2025. у 15:12

ИГРАО ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН, А САДА ЈЕ ЦАР МЕЂУОПШТИНСКЕ ЛИГЕ! Навијачи одушевљени мајсторијама - "Дели жетоне за вожњу!" (ВИДЕО)
Волеле су га "делије", волели и "гробари", трофеј је подизао у иностранству, а сада игра за клуб из места са 152 становника.
15. 09. 2025. у 15:40
Коментари (0)