"СТАРА ДАМА" СЕ МУЧИ КОД КУЋЕ: Гости везали три нерешене на страни
ХЕРТА дочекује екипу Пројсен Минстера у првој утакмици 16. кола Друге бундеслиге.
ФОТО: Профимедиа
Херта Берлин тренутно држи 11. позицију на табели "цвајте". скупили су 21 бод, али две трећине тог броја дошло је са гостовања, док су у Берлину уписали само седам поена.
Овде су у првенству успели да победе само Брауншвајг и фењераша Регенсбург, али имају право да се надају бољим стварима јер су недавно победили и једног бундеслигаша. Хајденхајм је пао у Купу, мада је генерално то екипа која не може баш да се похвали добрим играма на страни.
С друге стране, Пројсен Минстер је 17. на табели лиге. У својој последњој такмичарској утакмици поражен је од Магдебурга са 2:1. Генерално су у гостима лоши, али су свих шест бодова на страни освојили у последњих пет гостовања, где им је скор једна победа, три неодлучене и један пораз.
Сва четири последња сусрета Херте и Пројсен Минстера припала су Берлинцима. Најновија утакмица између ових тимова одиграла се у октобру 2021. године, а Херта је добила са 3:1.
Пројсен је међу најнеефикаснијим екипама у лиги, а када год је Херта постигла гол против овог ривала, тада је и побеђивала.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,63)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају.
04. 11. 2025. у 20:50
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
"ПСУЈЕШ ГА УВИЈЕК, КАД ГА И НА СЛИЦИ ВИДИШ..." Овако су босански навијачи реаговали на смрт српског тренера, Младена Жижовића, на утакмици
Фудбалска трагедија задесила је не само Србију, већ читав регион, када је усред утакмице Младост - Раднички 1923 Крагујевац у Лучанима умро тренер гостујуће екипе, Младен Жижовић. Погодила је та вест многе...
04. 11. 2025. у 12:20
Коментари (0)