МЕЧ ПРИЈАТЕЉСКОГ КАРАКТЕРА: Судбине ових репрезентација су већ познате
ВЕЧЕРАШЊИ обрачун Шведске и Азербејџана нема никакав резултатски значај јер су судбине ових репрезентација већ одређене, тако да ћемо гледати меч пријатељског карактера на "Строубери арени" у Солни (20.45).
Foto: Profimedia
Као што је било очекивано пре старта Лиге нација, Швеђани су показали доминацију и заузели прво место групе "1" дивизије "Ц". На уводних пет утакмица сакупили су чак 13 бодова, а кључни тријумф остварили су протекле суботе када су били бољи од Словака с резултатом 2:1.
Голове су постили Исак и Ђокереш, који су и наместили поготке један другом, те поново показали да се ради о једном од најубитачнијих нападачких тандема у репрезентативном фудбалу.
Похвале треба дати и селектору Јону Далу Томасону који је направио одличан тим, нападачки потентан и са 13 датих голова његови изабраници су једна од најпродуктивнијих репрезентација у дивизији "Ц".
Са друге стране, Азербејџан је имао кампању за заборав, освојио је само један бод до сада, доживео је чак четири пораза и нема никакве шансе да опстане у дивизији "Ц", тако да ће у следећем циклусу Лиге нација наступати у најслабијој дивизији такмичења.
Очекујемо да оба тренера направе доста ротација, али и поред тога Шведска је далеко квалитетнија и не би требало да има проблема са освајањем три бода.
НАШ ТИП: 1&3-6 (квота 1,70)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
"ЦРНИ" РОБИ: Фудбалска репрезентација Црне Горе поставила негативан рекорд
19. 11. 2024. у 09:15
ЈУЧЕ ЈЕ ТИКЕТ ПРОШАО: Ево предлога из осталих спортова за уторак
19. 11. 2024. у 07:45
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Трансфер бомба! Црвена звезда доводи сјајно појачање, Дејан Станковић лично одабрао! Скаути више пута ишли да се увере у толики квалитет
Најновије вести из ФК Црвена звезда могле би да обрадују "делије".
04. 05. 2026. у 16:01
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп
Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
04. 05. 2026. у 12:25
Коментари (0)