КАКВА ДРАМА: Битка за титулу ће се водити до самог краја!
ФУДБАЛЕРИ РФС-а близу су тога да одбране наслов првака Летоније, међутим, не смеју себи дозволити опуштање и данас против разигране Мете морају јурити три бода која би их знатно приближила циљу (17.30).
Foto: Profimedia
Ситуација у летонској лиги је веома занимљива, све у својим рукама има РФС који је током читаве сезоне на првом месту, али добра форме Риге у завршници првенства закувала је борбу за титулу.
Данашњи гост је први на табели са 84 освојена бода, што је три више од Риге, али треба напоменути да је РФС одиграо меч мање од ње и да би га победа на данашњем сусрету одвела на плус шест два кола пре краја.
Ипак, оно што је посебно битно је да ћемо у последњем колу гледати међусобни дуел водећих тимова који би директно могао решити питање шампиона уколико РФС киксира на мечевима са Метом и Гробином са којом игра у наредном колу.
Уколико тимови буду изједначени, гледа се исход у међусобних дуелима, а на три досадашња бољи је РФС који је савладао Ригу на првом, док је на преостала два виђена подела бодова.
Лидер данас неће имати лак задатак јер иде на ноге разиграној Мети која је на последња четири сусрета освојила чак десет бодова и тако обезбедила опстанак, тако да потпуно опуштена улази у овај меч.
За време те серије добрих резултата, Мета је примила само два гола, што је велики напредак у односу на остатак сезоне јер са 65 примљених голова има једну од најгорих одбрана у лиги.
Све сем пораза би било прихватљиво за Ригу данас, међутим, очекујемо да нападне три бода и типујемо победу лидера која би га знатно приближила титули.
НАШ ТИП: 2&2-5 (квота 1,60)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо
ВЕЛИКАН ВРАЋА СТВАРИ НА СВОЈЕ МЕСТО: Домаћин је све ближи повратку на врх табеле
28. 10. 2024. у 08:50
ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
05. 11. 2025. у 13:58
ХИТНО САОПШТЕЊЕ ЗВЕЗДЕ ЗА "ДЕЛИЈЕ"! Ако се повредите, не сносимо одговорност! Пазите, долазе и они! А за ускакање на терен вас молимо...
Црвена звезда се налази у серији од четири узастопна резултатска неуспеха, а сада је чека велико европско искушење. Пред меч са Лилом, црвено-бели су ванредним саопштењем за јавност скренули посебну пажњу својим навијачима на понашање на тој утакмици.
05. 11. 2025. у 13:11
ТРЕСЕ СЕ МАРАКАНА! Црвена звезда доводи бившег саиграча Пеђе Мијатовића?
Црвена звезда је као првог пика за наследника Владана Милојевића одредила Алберта Ријеру, али је Цеље одбило вероватно први налет црвено-белих.
05. 11. 2025. у 11:40
Коментари (0)