ПАРИЖАНИ СЕ ВРАЋАЈУ НА ПОБЕДНИЧКУ СТАЗУ: Вечерашњи противник ПСЖ-а се баш мучи на гостовањима
ЈЕДАН од дербија шестог кола француске Лиге 1 биће одигран вечерас на "Парку принчева" када ПСЖ буде угостио Рен (21.00).
Foto: Profimedia
Перфектан скор Парижана нарушен је протеклог викенда након, сада већ традиционалног, ремија са Ремсом (1:1), али због боље гол-разлике у односу на Марсељ и Монако који такође имају по 13 освојених бодова.
ПСЖ је у уводних пет кола постигао чак 17 голова, што значи да у просеку даје 3,4 гола по утакмици, што је посебно импресивно ако се узме у обзир да је летос клуб напустио најбољи играч тима Килијан Мбапе.
Поред добрих игара у првенству, домаћини су и Лигу шампиона започели тријумфом над Ђироном (1:0), тако да чети Луиса Енрикеа за сада иде одлично без поменутог Мбапеа.
Улогу лидера и главних голгетера преузели су крилни фудбалери Дембеле и Баркола, док се требају нахвалити и наступи сјајног португалског везњака, Витиње који је један од најбољих на свету на својој позицији.
Са друге стране, Рен је променљиво отворио сезону, фали му константности у игри, а то смо видели и на његовом последњем мечу када је у последњим тренуцима испустио победу против Ланса (1:1).
На пет утакмица гости су сакупили седам бодова и тренутно заузимају осмо место на табели Лиге 1.
Оно што мучи "црвено-црне" су наступи у гостима, доживели су узастопне поразе на страни и уколико вечерас напусте "Парк принчева" погнуте главе, биће то први пут након годину и по дана да су доживели три везана пораза у гостима.
Занимљиво је да је Рен на сваком од тих мечева постизао бар по гол, али то није било довољно да избегне пораз, тако да уз победу ПСЖ-а типујемо да ће оба тима затрести мрежу.
НАШ ТИП: 1&ГГ (квота 2,90)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЛУКА ЈОВИЋ СВЕ ДАЉЕ ОД ПРВОГ ТИМА: Страхиња Павловић се враћа у поставу Милана
27. 09. 2024. у 10:31
ИГРА НА ГОЛОВЕ У "ЦВАЈТИ": На утакмицама ових екипа у просеку падају три гола
27. 09. 2024. у 08:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
КАКВА ИГРА СРБИЈЕ! Одавно ривал није био овако прегажен! Блистава партија на Евробаскету!
Млада кошаркашка репрезентација Србије остварила је победу на Европском првенству У20 у Љубљани, пошто је у другом колу Б групе декласирала Литванију са 79:57 (18:12, 32:9, 16:22, 16:14).
12. 07. 2026. у 17:48
Коментари (0)