ГРУЗИЈА НИЈЕ ИСКОРИСТИЛА ПОТЕНЦИЈАЛ: Млади "крсташи" крећу од нуле нови циклус за Европско првенство
МЛАДА репрезентација Грузије дочекује вршњаке из Гибралтара у оквиру квалификација за Еуро У21. Утакмица се игра од 18 часова на стадиону Рамаз Шенгелија у Кутаисију који је био један од домаћина протеклог ЕП за младе.
FOTO: Profimedia
Управо на том шампионату љубитељи фудбала су могли да се упознају са квалитетима младог тима Грузије који је под притиском домаћинства и великих очекивања поклекао у четвртфиналу пред селекцијом Израела, тек после једанаестераца.
Претгходно су млади "крсташи" доминантно освојили прво место у групи испред фаворита шампионата Португала, Холандије и Белгије.
Гибралтар је већ одиграо две утакмице у групи и забележио два убедљива пораза код куће, од Молдавије 3:1 и од Шведске 5:0. У овој групи су још младе репрезентације Холандије и С. Македоније.
Иако је Грузија апсолутни фаворит извесна доза опреза није наодмет јер је домаћа екипа претрпела доста промена у односу на летошњу услед смене генерација.
НАШ ПРЕДЛОГ: 4+ (квота 1,47)
Препоручујемо
ДУКЛА ЈЕ У ФОРМИ: "Железничари" имају само један тријумф у сезони
06. 09. 2023. у 12:45 >> 12:45
СРБИЈА ДАНАС ДОБИЈА ПРОТИВНИКА: Лука Дончић напада снажне Канађане!
06. 09. 2023. у 11:48 >> 11:48
МАРАКАНА СЕ ТРЕСЕ! Црвена звезда неће једног, већ четворицу репрезентативаца Србије
ЈУЧЕ се појавила вест да би на лето Немања Гудељ могао да обуче црвено-бели дрес.
06. 02. 2026. у 12:54
ПЕП ГВАРДИОЛА ХИТНО НАПУШТА МАНЧЕСТЕР СИТИ?! Ово нико жив није очекивао! "Грађани" већ имају три решења
Британски јавни медијски сервис, Би-Би-Си (ББЦ) јавља да, према његовим изворима, постоји "опипљива несигурност" око тога да ли ће Пеп Гвардиола одлучити да одради последњих 12 месеци свог уговора са Манчестер ситијем или ће да напусти клуб већ на крају ове сезоне.
06. 02. 2026. у 16:12
"ТО САМО ТИ МИСЛИШ"! Бивши тренер Новака Ђоковића згрожен изјавом да су Синер и Алкараз већи од "велике тројке"
ТЕНИСКИ рат увелико букти!
06. 02. 2026. у 13:48
Коментари (0)