"ДИВЉИ ПСИ" ИДУ НА ЧЕЛО ТАБЕЛЕ: Домаћи тим је апсолутни аутсајдер
У петом колу квалификација за Афрички Куп нација 2024. Сао Томе и Принсипе дочекује Гвинеју Бисао. Меч се игра на стадиону 24. септембра у среду од 18 часова.

Foto: Profimedia
Домаћини су без победе после четири кола, док гости иду по победу која би их довела на прво место групе А, бар привремено, док Нигерија не одигра свој меч петог кола против Сијера Леонеа.
Гвинеја је крајем марта одиграла два меча са лидером Нигеријом. Прво је као гост победила са 1:0, да би три дана касније истим резултатом изгубила на свом терену од "супер орлова".
Сао Томе и Принсипе је у досадашњем делу квалификација освојио само бод и то на гостовању Сијера Леонеу када је било 2:2.
Наравно да су "дивљи пси" фаворити против селекције "соколова и папагаја" која је најгоре рангирана афричка селекција на ФИФА ранг-листи, а у целој својој историји остварила је десет победа.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији зa Android и iOS
НАШ ПРЕДЛОГ: 2&0-3 (квота 1,98)
Препоручујемо

БИТИ ИЛИ НЕ БИТИ: Оман и Таџикистан играју за останак на Купу Централне Азије
14. 06. 2023. у 11:26

ПОСЛЕДЊА ШАНСА ЗА ЛУКУ: Почињу борбе за трофеј фудбалске Лиге нација
14. 06. 2023. у 10:02 >> 10:02

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)
Тенис је потресао велики скандал.
30. 04. 2025. у 18:20

ПРЕОКРЕТ! Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановић изиграли цео свет (ФОТО)
После вишенедељних нагађања о турбуленцији у браку између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштагера, десио се тотални преокрет.
30. 04. 2025. у 06:08
Коментари (0)