ГОЛЕАДА ЗАГАРАНТОВАНА: Мреже не мирују кад се састану ове две турске екипе

О. М.

06. 06. 2023. у 10:58

КАРАГУМРУК ће у уторак бити домаћин Касимпаши у оквиру последњег кола турске Супер лиге.

"Фатихови потомци" су на осмом месту са 48 бодова, постигли су 72 гола и примили 63. Карагумрук је освојио бод у последњем мечу Супер лиге, ремизирајући 1:1 против Коњаспора.

Касимпаша је у последњем мечу Супер лиге победила Бешикташ са 5:2 на стадиону "Реџепа Тајипа Ердогана" и прекинуо низ од четири меча без пораза. То је екипу довело на 10. место са 43 бода. Паша има само шест бодова изнад зоне испадања, али је до краја остало само једно коло.

Ови тимови су одиграли нерешено 2:2 у последњем мечу Супер лиге одиграном у јануару.

Касимпаша од фебруара 2021. тражи своју прву лигашку победу у међусобним сусретима између две екипе.

У последњих шест лигашких мечева Фатих је победио једну, две ремизирао и три изгубио. Касимпаша је у међувремену победила три, ремизирала један и изгубила два меча у последњих шест.

На сусретима ових екипа редовно пада много голова, чак 24 на последњих пет окршаја.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 4+ (квота 1,77)

СВЕТ ЈЕ У ЧУДУ: Роџер Федерер је управо изјавио ово о Нолету - Новак Ђоковић гледа и не верује!

Веровали или не, али... Заиста се то и десило: Роџер Федерер је признао да није исказивао "заслужено поштовање" према Новаку Ђоковићу када се Србин појавио као претендент на светски трон.

11. 06. 2024. у 20:47

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01