ЛЕСТЕР БИ ДА ПРЕКИНЕ ЦРНИ НИЗ: ''Шумари'' су подигли форму

Нотингем форест дочекује ''Лисице'' у оквиру 20. кола Премијер лиге.

ЛЕСТЕР БИ ДА ПРЕКИНЕ ЦРНИ НИЗ: Шумари су подигли форму

ФОТО: Тањуг

Нотингем је подигао форму након паузе, побегао је из зоне испадања и тренутно је 15. на табели са 17 освојених бодова. Лестер је у серији од три везана пораза у Премијер лиги и под хитно су му потребни бодови како би прекинуо црни низ.

Домаћин је у претходних пет кола уписао две победе, исто толико ремија и пораз. Прошлог викенда је у јако битној утакмици савладао конкурента у борби за опстанак. Био је бољи од Саутемптона резултатом 0:1, гол одлуке постигао је Авоњи. Пре пар дана Нотингем се пласирао у полуфинале ЕФЛ купа. У неизвенсој утакмици избацио је Вулверхемптон након бољег извођења једанаестераца. Чета Стива Купера је у одличној серији и пробаће пред својим навијачима да продужи низ добрих резултата.

Лестер је у проблему и његове игре подсећају на оне са почетка сезоне када је таворио на самом дну лиге. Никако да уђе у форму након паузе и везао је три лигашка пораза. Изгубио је од Њукасла, Ливерпула и Фулама. Преко недеље испао је из Лига Купа, боље од њега су биле популарне "свраке са Сент Џејмс парка" резултатом 2:0. ''Лисице'' су 13. на табели и освојиле су 17 поена у досадашњем току такмичења.

Ова два тима су се већ сусрела ове сезоне. Било је то у деветом колу када је Лестер убедљиво славио са 4:0.

Домаћин ће бити без Бјанкона, Болија, Кујатеа, Лингарда, Нијакатеа и Ричардса.

Роџерс има озбиљних проблема са повредама и не може да рачуна на Бертрана, Еванса, Џастина, Переиру, Прета и Сумареа, а могућ је повратак Медисона на терена након дужег одсуства.

Очекујемо добру, ујендачену утакмицу, верујемо да Лестер неће изгубити на овом сусрету и да ће тако прекинути свој црни низ.

НАШ ТИП: X2 (квота 1,49)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИСПАО СА РОЛАН ГАРОСА, А ДАН КАСНИЈЕ - ЈОШ И ОВО: Новак Ђоковић сазнао лошу вест

ИСПАО СА РОЛАН ГАРОСА, А ДАН КАСНИЈЕ - ЈОШ И ОВО: Новак Ђоковић сазнао лошу вест

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а након што је, попут Јаника Синера, и Новак Ђоковић изненађујуће изгубио, добио је још једну лошу вест.

30. 05. 2026. у 18:20

ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)

ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)

Пари Сен Жеремен и Арснал су одиграли изузетно занимљиво финале УЕФА Лиге шампиона 2026, а меч у Будимпешти завршен је историјском, другом узастопном европском титулом за париске "свеце" - резултат је био најпре 1:1 после 120 минута игре (стрелци су били Каи Хаверц и Усман Дембеле из пенала), а онда је у извођењу једанаестераца до титуле дошао тим и француске престонице - 4:3.

30. 05. 2026. у 21:01 >> 21:10

ИМАШ МОЈЕ СРЦЕ! Новак Ђоковић му ово поручио дан после испадања са Ролан Гароса

"ИМАШ МОЈЕ СРЦЕ!" Новак Ђоковић му ово поручио дан после испадања са Ролан Гароса

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а након што је, попут Јаника Синера, и Новак Ђоковић изненађујуће изгубио, опростио се од француске престонице на емотиван начин.

30. 05. 2026. у 15:54

Коментари (0)

ВЕЛИКИ ПОСАО ПАРТИЗАНА: Црно-бели довели фудбалера из Премијер лиге!