МОЛДЕ СЕ ВРАЋА У БОРБУ ЗА ТИТУЛУ: "Плави" дочекују посрнули Тромсо
ДУЕЛ на "Акер стадиону" идеална прилика за нови тријумф.
Детаљ са меча Хофенхајм - МолдеФото: АП
Тромсо има тежак задатак испред себе. Популарни "момци" гостују Молдеу у оквиру 13. кола норвешкг Елитсеријена.
Домаћин је са два узастопна ремија наговестио да је у благој резултатској кризи, али би дуел на "Акер стадиону" против Тромсоа могао да буде идеална прилика да се врати на жељени колосек. Наиме, "плави" су на само три бода од водећег Лилестрема.
Гости су у последњих пет дуела освајали по бод што се одразило на пласман, те се са само два пораза налазе на два бода од зоне испадања.
Молде је славио у три претходна међусобна дуела - 3:1 и два пута разултатом 2:1.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,80)
Препоручујемо
ВЕЛИКА ОЧЕКИВАЊА ПРЕД СТАРТ СЕЗОНЕ: Војводина поново кандидат за врх табеле?
10. 07. 2022. у 08:12
ВЕЛИКАНИ У ТЕШКОЈ СИТУАЦИЈИ: Очајни Индепедијенте излази на мегдан мало бољем Расингу
10. 07. 2022. у 08:44 >> 08:42
ОВО СМО СВИ ЧЕКАЛИ! Може ли Ноле напокон славити против Кирјоса?
10. 07. 2022. у 08:53 >> 09:05
РУСИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ! Руси не могу да верују шта је фудбалска репрезентација Србије доживела од ФИФА и УЕФА!
Квалификације за Светско првенство су за наш национални тим завршене неуспешно: Србија није успела да избори одлазак на Мундијал који је на програму 2026. године, а "друга стаза", путем Лиге нација, остала је затворена за "орлове" јер ће њоме на шампионат планете отићи чак и слабије селекције од њих - захваљујући невероватним правилима ФИФА и УЕФА. И, Русија је прилично зачуђена тиме.
18. 11. 2025. у 19:00
РУСИ ОТКРИЛИ: Није због резултата! Ево зашто је Дејан Станковић добио отказ у Спартаку из Москве
Дејан Станковић више није тренер московског Спартака, а одлазак из клуба из престонице Русије изгледа није био (само) због лоших резултата.
18. 11. 2025. у 18:30
ЛУКА МОДРИЋ НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи запањили репрезентативца Хрватске
Квалификације за Светско првенство у понедељак су завршене у европским групама А, Г и Л, где су отклоњене и последње дилеме на тему "ко то с првог места иде директно на Мундијал, а ко са друге позиције у бараж?". Црна Гора и Хрватска су одиграли такмичарски небитан меч, али изазвао је он много, много буре у јавности. Са правом.
18. 11. 2025. у 11:45
Коментари (0)