Един Форто

ДОСТА ЈЕ! Милорад Додик послао оштру поруку: То је правна импровизација и хајдучија

"ДОСТА ЈЕ!" Милорад Додик послао оштру поруку: То је правна импровизација и хајдучија

ЛИДЕР СНСД-а Милорад Додик оценио је да је "владавина права" у Босни и Херцеговини одавно изгубила смисао, оптуживши за њено урушавање "плејаду унитариста, странаца и других беспризорних ликова којима је основна идеја растакање и нестанак Републике Српске".

24. 06. 2026. у 14:54