туристичке амбуланте

ЗА ЛЕТО СПРЕМНЕ ТРИ ТУРИСТИЧКЕ АМБУЛАНТЕ: Херцег Новом недостаје медицинских радника

ЗА ЛЕТО СПРЕМНЕ ТРИ ТУРИСТИЧКЕ АМБУЛАНТЕ: Херцег Новом недостаје медицинских радника

Три туристичке амбуланте у херцегновском Дому здравља и подручним амбулантеама у Игалу и у Бијелој биће од 15. јуна до 15. Септембра на услузи гостима Херцег Новог. Медицинских радника недостаје на нивоу примарне медицине па ће постојећи бити максимално ангажовани.

10. 06. 2025. у 20:41