Насер Орић убијање Срба
СПОМЕН НА 3.267 СРБА ИМ УВРЕДА ЗА СРЕБРЕНИЦУ: Најављена изградња меморијалног комплекса у Братунцу изазвала хистерију Бошњака
НАКОН што је Влада Републике Српске најавила да започиње изградњу спомен-комплекса у Братунцу у знак сећања на 3.267 убијених Срба из средњег Подриња и Бирча, који су жртве муслиманског злочина од 1992. до 1995, из Федерације БиХ одапете су отровне медијске стрелице - да је реч о "провокацији негатора геноцида" и "вређању сребреничких жртава".
21. 05. 2025. у 07:00
ЏЕЛАТ СРБА У СЕРИЈИ УМЕСТО ИЗА РЕШЕТАКА Породице српских жртава огорчене због овог потеза
ОВО је још један пуцањ у 3.267 српских жртава средњег Подриња и Бирча, а чију крв на рукама носи озлоглашени командант Сребренице Насер Орић.
27. 08. 2024. у 16:26