НАЈВИШЕ НОВООБОЛЕЛИХ У ВЛАСОТИНЦУ: У Јабланичком округу регистровано још 14 особа заражених короном

И.М.

21. 05. 2021. у 14:11

Према последњим подацима лесковачког Завода за јавно здравље(ЗЗЈЗ), Власотинце и данас, као и јуче, има највише новозаражених пацијената вирусом корона на подручју Јабланичког округа.

НАЈВИШЕ НОВООБОЛЕЛИХ У ВЛАСОТИНЦУ: У Јабланичком округу регистровано још 14 особа заражених короном

ФОТО: И. Митић

У овој општини лабораторијски је потврђена инфекција опаким вирусом код осам од 14 позитивних пацијената са територије целог округа. ЗЗЈЗ је добио резултате за 298 узоркованих особа.

Од тог броја у Лесковцу је тестирано 177, а позитиван налаз су добила само три пацијента. Лебане, Медвеђа и Црна Трава имају по једног новооболелог, а чека се на резултате још 25 особа које су, претходних дана, узорковане у здравственим установама округа.

Међу новозараженима је шест запослених и пет незапослених особа, два пензионера и једно дете.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА Милановић изненадио изјавом: Она је фасада и надоградња, и то док траје...

"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."

ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).

25. 03. 2026. у 10:29

Коментари (0)

АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА КОД НАС! Србија масовно производи нове Николе Јокиће! (ВИДЕО)