ГРАДСКО веће Сомбора на данашњој седници усвојило је предлог Програма подршке за спровођење пољопривредне политике и политике руралног развоја за 2021. годину.
Повезане вести

САСТАНАК СТИЈОВИЋА И КОВАЧЕВИЋА: Разговори о пољопривреди у Никшићу
МИНИСТАР пољопривреде, шумарства и водопривреде, мр Александар Стијовић, данас је боравио у првој радној посети Општини Никшић и том приликом састао се са председником Општине, Марком Ковачевићем.
17. 05. 2021. у 15:54
Најновије из рубрике

„ЛЕПОТА ЗЛАТНЕ ЈЕСЕНИ“: Изложба радова ликовне секције Клуба за старе
У читаоници Народне библиотеке „Радоје Домановић“ у Лесковцу сутра ће бити отворена изложба радова ликовне секције Клуба за старе.
30. 09. 2025. у 14:47

САМИТ ФОТОГРАФА БИВШЕ ЈУГОСЛАВИЈЕ: Јубилеј манифестације Фото клуба „Лесковац“
У Лесковачком културном центру(ЛКЦ), у организацији Фото клуба „Лесковац“ и те установе културе, ове године одржава се јубиларни 15. Самит фотографа бивше Југославије.
30. 09. 2025. у 14:06

КРЕЋЕ НОВА ПОЗОРИШНА СЕЗОНА: „Крађа, борба итд“
Градско позориште Јагодина отвара нову позоришну сезону у четвртак, 2. октобра, од 20 сати.
30. 09. 2025. у 13:56

ПОУЗДАНИЈЕ ВОДОСНАБДЕВАЊЕ: Замена дотрајалих вентила
Радови на замени старих вентила на водоводној мрежи у Деспотовцу у пуном су јеку.
30. 09. 2025. у 13:53

РИБАРСКО ОСТРВО У СРЕДУ БЕЗ ВОДЕ : Радови ЈКП „Водовод и канализација“ у Новом Саду
ЗБОГ планираних радова ЈКП „Водовод и канализација“, на водоводној мрежи у Новом Саду, у среду 1. октобра, без воде ће од 8 до 13 часова бити комплетно Рибарско острво као и Улица Лазе Лазаревића, и то од Улице Хероја Пинкија па све до Рибарског острва.
30. 09. 2025. у 12:28
Коментари (0)