ВЕНЦИ КРАЈ СПОМЕНИКА ВОЈВОДИ ПУТНИКУ: Обележена годишњица смрти српског војсковође
ПОЛАГАЊЕМ венаца крај споменика војводи Радомиру Путнику, у центру Крагујевца, обележено је 104 године од смрти великог српског војсковође.

Фото: М. Л.
Венце су положили представници Војске Србије, локалне самоуправе, као и чланови Удружења потомака ратника Србије 1912-1920.
Препоручујемо

ОБНОВА ТРОТОАРА У МОШЕ ПИЈАДЕ: За месец дана пожаревачка улица добија ново рухо
17. 05. 2021. у 11:33

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (0)