САЈАМ ЦВЕЋА И МЕДА У СМЕДЕРЕВУ: Свечано отварање у петак у 12 часова
ПРОЛЕЋНИ сајам цвећа и меда, дванаести по реду, свечано ће бити отворен у петак, 14. маја у 12 сати на градском тргу у Смедереву.
Фото З. Јовановић
На овогодишњем сајму учествује око 50 излагача. Сајам је такмичарског карактера.
Најбољим излагачима ће бити уручене две награде - награда за најлепши штанд и награда за најбољи расадник.
Сајам под покровитељством града Смедерева, биће отворен од 14. до 16. маја 2021. године.
Препоручујемо
ТАМАРИ НЕОПХОДНО ЛЕЧЕЊЕ НА КУБИ: Апел за помоћ младој мами из Банатског Карловца
12. 05. 2021. у 08:25
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)