У СУСРЕТ ДАНУ ГРАДА ВРШЦА: Расписан позив за доделу јавних признања заслужним грађанима и организацијама
ГРАД Вршац позива суграђане, предузећа, установе и удружења да пошаљу своје предлоге за доделу јавних признања, која ће традиционално бити уручена 29. маја, на прослави поводом Дана и славе Града – Светог Теодора Вршачког.
Фото: Ј.Ј.Б.
Ради одавања посебних признања организацијама и грађанима за изузетне резултате постигнуте у различитим областима привреде, науке, уметности, спорта и других друштвених области, још раније су установљене награда за животно дело, повеља Града Вршца и звање „Почасни грађанин Вршца“.
Образложене предлоге треба доставити поштом или лично на писарници Градске управе најкасније до 15. маја. Сви предлози треба да буду насловљени на градоначелницу Вршца Драгану Митровић, са назнаком „за јавна признања и звања“.
Препоручујемо
САВЕСНО БЕРИТЕ СРЕМУШ: На Вршачким планинама почело пустошење пољана ове лековите биљке
27. 03. 2026. у 16:55
ЗАБРАНА САОБРАЋАЈА У ДЕЛУ НОВОГ САДА: До 15. августа радови на Београдском кеју
27. 03. 2026. у 15:04
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)