У НОВОМ САДУ РОЂЕНО 16 БЕБА: Међу новорођенчадима и два пара близанаца
НА Клиници за гинекологију и акушерство у Новом Саду од 19. априла у седам сати ујутро до 20. априла у исто време, из 14 порођаја рођено је 16 беба.

Фото: Н. Карлић
На свет је дошло шест девојчица и десет дечака, а међу новорођенима су и два пара близанаца – две сестре и два брата.
Препоручујемо

ЛЕПЕ ВЕСТИ ИЗ БИЈЕЉИНЕ: Мање оболелих од короне, седам беба рођено у истом дану
19. 04. 2021. у 13:21

ДИВНА ВЕСТ ИЗ НОВОГ САДА: За дан рођено 29 беба, међу приновама и две сестре
14. 04. 2021. у 07:56

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)