ВИШЕ ОД ПОЛОВИНЕ ЗАПОСЛЕНИХ ПРИМИЛО ОБЕ ДОЗЕ: У Вишем суду у Новом Саду велика заинтересованост за имунизацију
ВИШИ суд у Новом Саду је у оквиру препоручене имунизације против вируса корона у Републици Србији, а као додатну меру превенције, уз координацију са Покрајинским секретаријатом за здравство, Градским већем за здравство и Домом здравља "Нови Сад", организовао имунизацију за своје запослене који су кроз спроведену анкету изразили жељу да се вакцинишу.
Фото: Градска управа Пожаревац
Вакцинисање је почело дана 30. јануара и до 8. априла је више од 60 одсто од укупног броја запослених у Вишем суду у Новом Саду примило обе дозе изабране вакцине.
У овом тренутку, како наводе у Вишем суду, је више од 60 процената запослених у Вишем суду у Новом Саду примило изабрану вакцину, а уз оне који су преболели Корону, око 70 одсто запослених је имунизовано.
Посебну захвалност у спровођењу препоручене имунизације запослених у Вишем суду у Новом Саду против вируса короне, без чије подршке ову активност Виши суд у Новом Саду сам не би могао спровести, председник суда Мирослав Алимпић и колектив Вишег суда у Новом Саду исказују Покрајинском секретару за здравство проф. др Зорану Гојковићу, члану градског већа за здравство др Драгану Стајићу и директору Дома здравља „Нови Сад,“ прим. др Веселину Бојату.
Запослени у Вишем суду у Новом Саду и странке које долазе у Виши суд у Новом Саду и даље су у обавези да се понашају у складу са донетим Правилима понашања запослених и странака приликом уласка и боравка у просторијама Вишег суда у Новом Саду и Планом примена мера за спречавање појаве и ширење епидемије заразне болести.
Препоручујемо
ОЛАКШИЦЕ НОВОСАДСКИМ УГОСТИТЕЉИМА: Градоначелник Вучевић о мерама помоћи привредницима
12. 04. 2021. у 15:33
ТРАНСФУЗИОМОБИЛ НА ТРГУ СЛОБОДЕ: Акција добровољног давања крви у суботу у Новом Саду
09. 04. 2021. у 17:29
БИЗНИСМЕН СА АРХИВАРИМА: Завршена лицитација за улогу у серији „Државни посао“
09. 04. 2021. у 18:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)