ПРИЈАВЕ ЕЛЕКТРОНСКИМ ПУТЕМ: За полагање пријемног испита у Карловачкој гимназији
ЗА будуће средњошколце који желе да упишу Карловачку гимназију у Сремским Карловцима, пријављивање кандидата за полагање пријемног испита за упис у специјализована одељења за ученике са посебним способностима за географију и историју, као и за ђаке са посебним спососбностима за филолошке науке, класични и живи језици, енглески, немачки, руски, италијански, шпански, кинески, јапански и норвешки језик, је од 12. до 15. априла електронским путем на порталу моја средња школа http:/mojasrednjaskola.gov.rs.
Фото: Н. Фифић
Кандидате за полагање пријемног испита електронским путем пријављују родитељи, односно старатељи, а лично пријављивање у Секретаријату Карловачке гимназије могуће је 15. и 16. априла.
У складу са конкурсом за упис ученика у први разред средње школе за наредну школску годину , пријемни испит у Карловачкој гимназији биће организован од 7. до 16. маја.
Препоручујемо
„ПЕЧАТ“ ЧЕТВОРИЦИ ПЕСНИКА: У Сремским Карловцима почели “Пролећни Бранкови дани“ (ФОТО)
15. 03. 2021. у 20:04
ПОРИБЉАВАЊЕ НА ВОДАМА ВОЈВОДИНЕ: У Дунав пуштено 800 килограма млађи шарана
11. 03. 2021. у 15:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)