ШВЕРЦОВАЛИ 21 МИГРАНТА: Пиротска полиција пресекла канал за кријумчарење

В. Ћ.

26. 03. 2021. у 13:43

ПРИПАДНИЦИ пиротске Полиције, пресекли су још један канал за кријумчарење миграната и ухапсили С.А.(32) из Димитровграда и његовог сарадника Ш.З.(25) из Београда. Они се терете да су починили кривично дело кријумарење људи и недозвољен прелазак државне границе.

ШВЕРЦОВАЛИ 21 МИГРАНТА: Пиротска полиција пресекла канал за кријумчарење

ФОТО: В. Ћирић

Полиција је открила 21 мигранта из Ирака, Ирана и Сирије, које је С.А. шумским стазама прокријумчарио из суседне Бугарске у Србију и оставио их у једном селу крај Пирота. Намеравао је да организује њихов даљи трансорт до Београда. На ауто-путу, близу села откривено је 18 миграната, а тројица су била у аутомобилу којим је управљао Ш.Ж. из Београда. Након хапшења организатора овог кријучарења, мигранти су смештени у прихватни центар Четврти километар код Пирота, а виновници кријумчарења су приведени Вишем тужилатву. Судија за претходни поступак им је одредио притвор до 30 дана.

Полиција је недавно пресекла још један канал за кријумареље људи и ухапсила двојицу Димитровграђана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ у клиници где се негује стручност, поверење и хумани приступ пацијентима