КОРОНА У НОВОМ ПАЗАРУ: Преминула два пацијента - на лечењу 188 људи
УСЛЕД последица изазваних корона вирусом, у новопазарским ковид болницама преминула су два пацијента из тог града, док се на лечењу налази 188 пацијената.

Фото Н. Кочовић
Протеклог дана на лечењу су задржана 23 пацијента, од којих је 17 из Новог Пазара, пет из Рашке и један из Сјенице, док је отпуштнео осам пацијената.
На респираторима се налази седам, а на кисеоничкој потпори четири пацијента, преноси новопазарско портал Индексонлајн.
Укупан број прегледа у Цовид амбуланти Дома здравља Нови Пазар је 275, од чега је 95 првих и 180 контролних прегледа.
У Дому здравља урађене су 142 лабораторијске анализе, 120 РТГ плућа и 74 брза антигенска теста из бриса носа, од чега је 7 позитивно.
Препоручујемо

РЕКОРДАН БРОЈ ХОСПИТАЛИЗОВАНИХ: У Новом Пазару највише пацијената у последњих пет месеци
14. 03. 2021. у 11:55

МРАЧНА ПРОГНОЗА ДОКТОРА ЂЕРЛЕКА: Прети нам понављање сценарија од прошле године
20. 03. 2021. у 20:36

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)