ХУМАНО БРАТСТВО МАНАСТИРА ТУМАНЕ: Монаси донирали 3.000 евра за градњу куће осмочлане породице
МОНАСИ манастира Тумане код Голупца уплатили су 3.000 евра за завршетак куће осмочлане породице Врачар из Панчева.
Фото: д. Новаковић
Ова избегличка породица већ годинама живи у нужном смештају од свега 30 квадрата, па су хумани људи покренули акцију за коначно решење њиховог стамбеног питања.
Акцији се придружило и братство манастира Тумане који редовно, преко целе године, донирају новац или намирнице угроженима.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)