ЛОВЦИ ПОСАДИЛИ ХИЉАДУ САДНИЦА: Масовна акција у Банатском Карађорђеву, пошумили део атара којим газдују (ФОТО)
ЧЛАНОВИ Ловачког друштва "ПАПО 1923" из Банатског Карађорђева, у општини Житиште, посадили су преко хиљаду садница и пошумили део атара којим газдују.

Фото: Б. Марчета
Ловци су заједно са својом децом и пријатељима друштва, садили младице багрема, тополе, храста, а у радној акцији пошумљаванка учествовало је их је преко 50.
- Ово није прва, али је свакако до сада најмасовнија радна акција, свесни смо колико нам је животна средина непошумљена и отуда идеја да кренемо у реализацију садње младог дрвећа, а акцију ћемо сигирно наставити - каже Драган Познановић, председник Ловачког друштва "ПАПО 1923". из Банатског Карађорђева, уз захвалност свима који су се одазвали акцији.
Препоручујемо

ПУБЛИКОВАНА КЊИГА "БРАЋЕВАЦ МОЈЕ СЕЛО": Три даме очувале сећање на село код Неготина
14. 03. 2021. у 13:17

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)