БЕЗ ЗАКАЗИВАЊА НА ЧЕТИРИ ПУНКТА: Масовна вакцинација људи са 60 и више година у Крушевцу
МАСОВНА имунизација у Крушевцу за лица која нису заказала вакцинацију путем портала е-управе, а имају 60 и више година, од данас је могућа у Хали спортова од осам до 20 часова.
Фото: С. Бабовић
Према информацијама из Градске управе, вакцинација лица истих старосних категорија, која нису заказала термин путем портала могућа је и у амбулантама у три села: Велики Шиљеговац, Јасика и Велики Купци и то 9,10. и 11. марта од осам до 18 часова.
Како је предочено, уколико дође до већег интересовања, биће обезбеђени додатни термини.
Од почетка масовне имунизација која се првенствено обавља на више пунктова у крушевачкој Хали спортова до сада је прву дозу примило 16.398, док је другу дозу примило 11.039 људи.
Према информацијама Завода за јавно здравље, на територији Расинског округа до јуче је првом дозом вакцинисано 29.548, а другом 19.758 особа.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
У ПАРАЋИНУ ДАТО ПРЕКО 8.500 ДОЗА ВАКЦИНА: На списку за имунизацију сутра 264 особе
08. 03. 2021. у 22:05
ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Вируском корона заражено још 58 особа
08. 03. 2021. у 21:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)