ТАЧНО 56 пацијената јавило се јуче на преглед болнчкој ковид-амбуланти у Ћуприји, од којих је деветоро хспитализовано, тако да је на болничком лечењу тренутно 58 пацијената.
Повезане вести
ЈОШ ЈЕДАН СМРТНИ ИСХОД У ЋУПРИЈИ: На ковид-одељењима Опште болнице 44 пацијента
ТОКОМ претходног дана десет нових пацијената са тежом клиничком сликом примљено је на болничко лечење, тако да су тренутно на ковид-одељењима ћупријске болнице 44 пацијента. У истом периоду забележен је један смртни исход, а нико није упућен због корона-инфекције у терцијарне здравствене установе.
06. 02. 2021. у 16:45
ЋУПРИЈА СУСТИГЛА ПАРАЋИН ПО УКУПНОМ БРОЈУ ПРЕМИНУЛИХ ОД ПОСЛЕДИЦА КОВИДА: У свакој општини по 64
ПРЕМА последњим подацима ЗЗЈЗ “Поморавље” , за један дан – 24. јануара, још пет особа изгубило је битку са ковидом на територији Поморавског округа, а Ћуприја је сустигла Параћин по броју преминулих, тако да су у свакој од ове две општине од почетка епидемије преминула по 64 пацијента.
26. 01. 2021. у 21:43
У ЋУПРИЈИ НА КОВИД ОДЕЉЕЊИМА 43 ПАЦИЈЕНТА: Од 12 прегледаних, осморо задржано на лечењу
ПРЕМА последњем извештају болничке ковид-амбуланте града на Морави за 22. јануар, током протекла 24 сата обављено је 20 прегледа.
24. 01. 2021. у 19:03
У КОВИД БОЛНИЦИ 22 ПАЦИЈЕНТА: Од почетка епидемије у Рудничко-таковском крају званично укупно заражено 1.688, преминуло 90 људи
СРЕЋОМ, уз најискреније поштовање медицинским радницима, у Рудничко-таковском крају, током протеклих 24 часа, нема преминулих особа од последица ковида-19.
19. 02. 2021. у 14:09
КРИЗНИ ШТАБ СЕ ДАНАС ОБРАЋА ЈАВНОСТИ: У 15 часова конференција, на столу и пооштравање мера
КОНФЕРЕНЦИЈА за медије Кризног штаба за заштиту здравља становништва од заразне болести ЦОВИД-19, биће одржана данас, у 15.00 часова у Палати Србија.
19. 02. 2021. у 13:59
Најновије из рубрике
БЕСПЛАТНИ ПРЕГЛЕДИ У НИШКИМ СЕЛИМА: Брзо до дијагнозе без упута и заказивања
Након Доње Студене и Велепоља, бесплатни превентивни кардиолошки прегледи које однедавно организују Универзитетски клинички центар Ниш и Институт за лечење и рехабилитацију „Нишка Бања“ настављени су и у Трупалу, где су мештани без упута и заказивања могли да провере здравствено стање срца и крвних судова.
25. 06. 2026. у 15:31
ЧИШЋЕЊЕМ ОБАЛЕ ОБЕЛЕЖЕН ДАН ДУНАВА У СМЕДЕРЕВУ: Са младима у акцији градоначелница и директор "Србијаводе"
Поводом обележавања Међународног дана реке Дунав, „Србијаводе“ д.о.о је у сарадњи са Градом Смедеревом, Водопривредним предузећем „Смедерево“ и Бродарским клубом „Металац“ организовало велики едукативни скуп за најмлађе под слоганом „Уједињени Дунавом – Играј за воду“.
25. 06. 2026. у 14:41
БЕСПЛАТНА ОБУКА НЕПЛИВАЧА У ЋУПРИЈИ: Пријављивање још сам два дана
СПОРТСКИ центар „Ада“ у Ћуприји и овог лета организује бесплатну обуку непливача на својим базенима „Славија“ за шестогодишњаке и старије.
24. 06. 2026. у 14:21
УРБАНО ПОШУМЉАВАЊЕ ВЛАСОТИНЦА: Нове саднице уз подршку министарства
Власотинце је од Министарства заштите животне средине добило 4,2 милиона динара намењено урбаном пошумљавању вароши на Власини.
24. 06. 2026. у 14:21
ПОДРШКА ШВЕДСКЕ ЕВРОПСКОМ ПУТУ СРБИЈЕ: Амбасадорка Самелин у посети Суботици
Сви потенцијали Суботице и Палића, као и активности које се спроводе у циљу унапређења квалитета живота грађана и стварања подстицајног амбијента за нове инвестиције и развојне пројекте представљени су данас амбасадорки Краљевине Шведске Шарлоти Самелин.
24. 06. 2026. у 14:10
Коментари (0)