НОВА АКЦИЈА ЦРВЕНОГ КРСТА У СОМБОРУ: Прикупљено 38 јединица крви
ЦРВЕНИ крст Сомбора у сарадњи са Заводом за трансфузију крви Војводине данас је, наравно уз све епидемиолошке мере, организовао нову акцију добровољног давања крви и то у просторијама Едукативног центра, који ради у саставу ове организације.
Фото: Ј. Б.
Према речима Биљане Клипа, секретарке ЦК, овој хуманој акцији пријавило се 48 потенцијалних давалаца, а међу њима је било 11 жена. Овом приликом прикупљено је 38 јединица драгоцене течности.
Овде истичу да су поносни одзивом давалаца с обзиром да је у току вакцинација и ревакцинација против корона вируса. У Црвеном крсту најављују ускоро нову акцију добровољног давања крви.
Препоручујемо
ЛЕП ГЕСТ СРПСКОГ КОШАРКАША: Јокић обезбедио поклоне основцима за Дан града Сомбора
18. 02. 2021. у 12:37
СОМБОРЦИ ДАНАС НИЗОМ СВЕЧАНОСТИ ОБЕЛЕЖИЛИ ДАН ГРАДА: Повеља Црвеном крсту Сомбора
17. 02. 2021. у 19:52
ХУМАНА АКЦИЈА ЦРВЕНОГ КРСТА СОМБОРА: Дајте крв и спасите некоме живот
17. 02. 2021. у 17:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)