ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ МЕЂУ МЕДИЦИНАРИМА: Почела вакцинација у Пиротском округу

В.Ћ.

20. 01. 2021. у 15:50

ПИРОТСКИ округ је добио 1.200 кинеских вакцина "Синофарм", цепљење је данас почело у амбулантама на подручју округа, а у Пироту на три пункта.

ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ МЕЂУ МЕДИЦИНАРИМА: Почела вакцинација у Пиротском округу

Фото: В. Ћ.

Реч је о амбулантама Тихјабара, Тигар и амбуланта при Општој болници, док је од  сутра 22.јануара, бити отворен и четврти пункт у просторијама затвореног базена. До 14 часова вакцинисано је 198 особа, а у Општој болници Пирот, Дому здравља и ЗЗЈЗ пријавило се 257 запослених за вакцинацију.


Данас је регистровано још 10 новозаражених, а  на анализу је постао 21 сумњиви узорак, што је знатно мање у односу на протекле дане. У Општој болници на ковид јединици  преминула је једна особа. Мера кућне изолације наложена је за 24, а укинута за 19 особа. У Болници је тренутно на лечењу 19 пацијената - кажу у ЗЗЈЗ у Пироту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

СРАМАН ПОТЕЗ АТАМАНА: Овим потезом разбеснео љубитеље кошарке, ово не приличи прваку Европе (ВИДЕО)