ОД ПОЧЕТКА ЈАНУАРА 477 НОВОИНФИЦИРАНИХ КОРОНОМ: У Поморавском округу и даље нема места опуштању

З.Р.

11. 01. 2021. у 13:11

МАДА је након новогодишњих празника примећено благо успоравање епидемије ковида 19 у свим општинама Поморавског округа, још је неопходно стриктно поштовање свих прописаних мера заштите.

ОД ПОЧЕТКА ЈАНУАРА 477 НОВОИНФИЦИРАНИХ КОРОНОМ: У Поморавском округу и даље нема места опуштању

З.Рашић

Од почетка јануара, кажу збирни подаци Завода за јавно здравље из Ћуприје, на територији под надлежношћу ове установе закључно са 9. јануаром регистровано је 477 нових случајева инфекције од тестираних 1.719 особа.

Од последица ковида само овог месеца преминуло је 15 становника тог округа.

Најновији дневни подаци односе се на 9. јануар, а према њима евидентиран је још 41 случај инфекције: у Јагодини 13, Параћину 11, Ћуприји 7, Свилајнцу 5, Рековцу 3 и Деспотовцу 2. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ПОВАМПИРИЛО СЕ УСТАШТВО: Десетине хиљада Хрвата пева Ајмо, ајмо, ајмо усташе! (ВИДЕО)