СМРТНИ СЛУЧАЈ У СУРДУЛИЦИ: У ковид болницама у Пчињском округу лечи се 174 пацијента
У КОВИД болницама у Пчињском округу тренутно се од коронавируса лечи 174 пацијента.

Фото: Ј. С.
У Врању је хоспитализовано 111 пацијената. Од тог броја 102 су позитивна на коронавирус.
Са бронхопнеумонијом је 110 пацијената, на кисеонику 56. На болничко лечење у предходна 24 сата примљено је 9 пацијената, док је 15 отпуштено. Од тог броја један је транспортован у Крушевац. Тренутно је у ковид болницама у Врању 49 слободних болничких постеља.
Капацитети ковид болнице при Специјалној болници за плућне болести у Сурдулици су попуњени, јер се тамо лече 63 пацијента. Примљена су три пацијента на болничко лечење, један пуштен на кућно, а забележен је и један смртни случај.

АМЕРИКО, СПРЕМИ СЕ: Пентагон нема информације о жртвама напада на војну базу САД у Катару, Израел тежи прекиду ратних дејстава (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 21:20

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)