ПРИЗНАЊЕ НСЗ ЗА ПРЕДУЗЕТНИКА ИЗ ВРШЦА: У доба пандемије запослио осморо радника
21. 12. 2020. у 16:26 >> 16:26
НАЦИОНАЛНА служба за запошљавање је поводом свог рођендана доделила посебна признања најбољим компанијама и локалним самоуправама, међу којима је и предузетник Данијел Нинков из вршачког села Велико Средиште.
Повезане вести
ОПРЕЗ, ПАДАЈУ ДЕЛОВИ СА ШКОЛЕ: На две осмолетке у Вршцу стоје табле са упозорењем о обрушавању фасаде
ОД пет градских основих школа у Вршцу, на чак две се налази табла са упозорењем да се фасада обрушава!
17. 12. 2020. у 18:49
КОРОНА У ВРШЦУ: Приближавање бројци од чак 800 заражених
У ВРШЦУ тренутно има 781 активан случај заразе короном, од чега је само у последња 24 часа регистровано 40 новооболелих.
17. 12. 2020. у 18:07
СКАНДАЛ У ВРШЦУ: Вандали непримерено ишарали споменик Јовану Стерији Поповићу!
СПОМЕНИК Јовану Стерији Поповићу, који се налази на Позоришном тргу у Вршцу – оскрнављен је!
17. 12. 2020. у 17:44
ДОНАЦИЈА НЕМАЧКОГ ГИЗ ВРШЦУ: Електричне бицикле добиле и вршачке геронтодомаћице
РАД геронтодомаћица из Вршца, које свакодневно обилазе 68 старих домаћинстава, значајно ће бити олакшан захваљујући донацији Немачке агенције за развој ГИЗ.
16. 12. 2020. у 13:31
Најновије из рубрике
ПОЖАРЕВАЧКА ЕРГЕЛА, ЧУВЕНА ПО РАСНИМ ТРКАЧКИМ КОЊИМА, ПОНОСИ СЕ И УРЕЂЕНИМ МИНИ ЗОО-ВРТОМ "Љубичево" чека партнерку за Симу
ЕРГЕЛА "Љубичево" у Пожаревцу одавно је препознатљива по расним тркачким коњима, али је мање познато да посетиоци овде могу да виде и бројне друге животиње, становнике мини зоо-врта.
25. 12. 2025. у 20:00
БАРБАРА РАДЕНКОВИЋ (23) ГОТОВО СЛУЧАЈНО ОДЛУЧИЛА ДА МЕДИЦИНУ СТУДИРА У РУМУНИЈИ И НИЈЕ СЕ ПОКАЈАЛА Из зајечара срећу нашла у Темишвару
ЈОШ док је била ученица Средње медицинске школе у Зајечару, Барбара Раденковић (23) чврсто је одлучила да ће студирати медицину, али није знала где. Од комшинице и другарице, која је завршавала факултет, слушала је о добрим условима студирања у Румунији и одлучила је да се за индекс "бори" у - Темишвару. Сада је на четвртој години опште медицине и веома је задовољна...
25. 12. 2025. у 20:00
БЛИЗАНЦИ БРАТ И СЕСТРА: У породилишту у Новом Саду за дан рођене 34 бебе
У ПОРОДИЛИШТУ у Новом Саду, познатом као Бетанија, за дан је рођено 34 беба, а међу њима и пар близанаца, дечак и девојчица.
24. 12. 2025. у 16:25
ХАОС У НИШУ: Пао кран и оштетио кући
НА градилишту у улици Ћирила и Методија у Нишу јутрос је пао кран и оштетио кућу. Из полиције кажу да нема повређених.
24. 12. 2025. у 14:02
ЈКП ЗЕЛЕНИЛО И ГРОБЉА СМЕДЕРЕВО ОД ВЛАДЕ ЈАПАНА ДОБИЛО ВОЗИЛО ЗА ИЗНОШЕЊЕ СМЕЋА: Донација вредна 15 милиона динара
ЈКП „Зеленило и гробља“ добило је вредну донацију – нови камион -ђубретар специјално опремљен за за уске улице. Донација вредна 15 милиона динара обезбеђена је средствима Владе Јапана. Ова вредна донација у оквиру Пројекта за основне потребе становништва, значајан јекорак ка модернизацији комуналних услуга и унапређењу рада градског комуналног предузећа, кажу надлежни.
22. 12. 2025. у 14:28
Коментари (0)