ПОЧИЊЕ 12. НОВЕМБРА Фестивал аматерске позоришне режије због короне на интернету
ЗБОГ тренутне епидемиолошке ситуације 8. Фестивал аматерске позоришне режије, у организацији Лесковачког културног центра, ове године биће одржан у онлајн формату.
Фото: И. М.
Овај фестивал почиње 12. и трајаће до 16. новембра, а у договору са учесницима фестивала одржаваће се на интернету и моћи ће да се прати на сајту www.fapor.rs.
Селектор фестивала је редитељ Миодраг Динуловић, а уметнички директор глумац Дејан Тончић. О наградама на овогодишњем ФАПОР-у одлучиваће трочлани глумачки жири кога чине Милица Милша, Мики Дамјановић и Иван Зарић.
Лесковачки културни центар и Дарко Злопорубовић, уредник сценског програма у овој установи и организатор ФАПОР-а, верују да ће учесници фестивала, већ следеће године, моћи да се врате на сцену, а да ће публика поново уживати у квалитетним представама.
Покровитељи фестивала су лесковачка локална самоуправа и Министарство културе и информисања Владе Србије.
Препоручујемо
У ЦАРСТВУ ЛИТЕРАТУРЕ: Лесковачка библиотека "Радоје Домановић" обновила дечје одељење
05. 11. 2020. у 08:40
ЗЛАТНИ СТРИП: Награде за лесковачке ауторе на међународном салону у Велесу
28. 10. 2020. у 22:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)