ЗБОГ КОВИДА ХОСПИТАЛИЗОВАНО 25 ЉУДИ Повећава се притисак на суботичку Општу болницу
НА болничком лечењу у Ковид делу Опште болнице у Суботици тренутно се налази 25 пацијената, од којих је двоје на неинвазивној механичкој вентилацији.

Фото: Ј. Лемајић
-Подаци указују на то да поштујемо препоручене превентивне мере и да бринемо о свом здрављу и здрављу својих најближих, али не смемо да се опустимо. Зато молим наше суграђане да се и даље понашамо одговорно, да будемо дисциплиновани, да једни од других одржавамо препоручено растојање, да носимо маске и рукавице и да се суздржимо од организовања разних прослава – поручио је градоначелник Суботице Стеван Бакић.
- Брига о нашим настаријим суграђанима и даље је примарна, јер су они најрањивија категорија. Бринемо и о млађој популацији на коју апелујем да се не окупљају у већем броју у затвореном простору, с обзиром на то да и млађи људи обољевају од ковида 19. Захваљујем се и лекарима, медицинском и немедицинском особљу који током пандемије корона вируса свакодневно ризикују животе и боре се за све нас.
Препоручујемо

КОРОНА ЗАТВОРИЛА ХЕРЦЕГНОВСКИ СУД Суђења заказана током наредних 14 дана биће одложена
09. 11. 2020. у 15:33

НЕСТАБИЛНА СИТУАЦИЈА У ВРШЦУ: Велики број новооболелих, размишља се о увођењу нових мера
09. 11. 2020. у 13:59

ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЧАЧКУ У болници се од короне лече 92 пацијента
09. 11. 2020. у 13:07

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"ЗБОГОМ ГУРУУ ЗОРАНУ" Умро вођа наше легендарне групе; бенд престаје да постоји? Отишао свега неколико дана после вести о болести
ГРУПУ су основали уз велику подршку и ветар у леђа Боре Ђорђевића и "Рибље чорбе".
04. 05. 2025. у 19:43 >> 19:47
Коментари (0)