ЛАЖНА ДОЈАВА О БОМБИ: Евакуисан Основни суд у Краљеву
ОСНОВНИ суд у Краљеву je eвакуисан, а сва суђења прекинута у уторак, око 10.30, због анонимне дојаве да је у овој згради у центру Краљева подметнута бомба.
Суд у Краљеву / Фото: Г. Шљивић
Како незванично сазнајемо, за сада непознати мушкарац је телефоном позвао Основни суд и уз поруку да „У том суду нема правде“ рекао да је подметнуо бомбу.
Случај је одмах пријављен овдашњој полицији чији су припадници након детаљне провере утврдили да нема бомбе и да је у питању лажна дојава.
Након сат и по од дојаве, запослени у овој установи безбедно су се вратили на своја радна места, а полиција ради на утврђивању идентитета мушкарца који је дојавио лажну информацију о подметнутој бомби.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)