ЗАРАЖЕНИ ЛЕКАРИ У ВРАЊУ: Седморо из Завода за јавно здравље позитивно на корону, међу њима и директорка установе
У ВРАЊСКОМ Заводу за јавно здравље потврђено је још четири нових слуачајева заразе међу запосленим, тако да их је у овом тренутку укупно седморо, потврдио је за Новости епидемиолог др Слађан Станковић.

Фото: Ј.С.
Међу онима који се тренутно боре са вирусом је и директорка ове установе др Светлана Стојановић.
Запослени у врањском Заводу су од почетка пандемије на првој борбеној линији, јер се њима достављају узорци из свих ковид амбуланти у Пчињском округу који се даље шаљу на анализе у микробиолошку лабораторију ''Ватрено око''и Институт за јавно здравлје у Нишу.
Међу оболелим здравственим радницима налази се и десетак запослених у врањском Здравственом центру.
Препоручујемо

ЧЕТВРТИНА УЗОРАКА ПОЗИТИВНО: За два дана регистровано 32 новооболелих у Пчињском округу
28. 10. 2020. у 09:10

ДАНАС НЕМА ПОЗИТИВНИХ АЛИ НИ ОПУШТАЊА: Епидемија вируса корона у Јабланичком округу
30. 10. 2020. у 16:44

ДР КИСИЋ ТЕПАВЧЕВИЋ УПОЗОРАВА: Сваким даном имамо све више носилаца инфекције
30. 10. 2020. у 16:30

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)