ИН МЕМОРИАМ: Преминула новинарка Славица – Цаца Цветковић
У ВРАЊУ је у петак изненада преминула, Славица Цветковић (53) новинарка из Врања, која је у својој плодној каријери оставила озбиљан траг у извештавању о култури.
Фото: Приватна архива
Славица Цветковић новинарску каријеру започела је 1994.године у Радио телевизији Врање, где је оставила озбиљан траг, нарочито у ауторским емисијама из области културе, али нису јој била страна и извештавања из друштвено – политичког живота града.
Од априла 2016. до септембра 2017. године радила је за недељник Врањске, а након гашења овог медија реализовала је серијал емисија из културе на Телевизији Врањска плус.
Аутор је монографије Речи лете, записано остаје. Од јануара 2019. радила је за портал Коалиција за транспарентност југа Србије. За собом је оставила двоје деце, сина и ћерку.
Новинарка Цветковић ће бити сахрањена данас у 13 сати на Шапраначком гробљу у Врању.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У РАСИНСКОМ ОКРУГУ: Чак 27 нових случајева, само у Трстенику-15
24. 10. 2020. у 01:51
САНАЦИЈА ОБЈЕКТА У ПАРАЋИНУ: Бољи услови за рад здравствене амбуланте
23. 10. 2020. у 21:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)