ЗГРАДЕ "ПРОГЛЕДАЛЕ": Пироћанци настављају са сређивањем фасада
20. 10. 2020. у 12:43
ПЕТНАЕСТ милиона динара, колико је ове године из градског буџета у Пироту издвојено за суфинансирање обнове фасада већ даје прве резултате.
Повезане вести

ТРАГИЧАН КРАЈ ПОТРАГЕ У ПИРОТУ: Тело нестале жене извучено из Нишаве
БЕЖИВОТНО тело жене К.Ц.(74) пронађено је данас око 9 часова часова у Пироту, у реци Нишави.
17. 10. 2020. у 11:12

НЕ ИСПЛАТИ СЕ БЕСПРАВНО СЕЋИ ДРВА: У Пироту одузето 148 кубика огревног дрвета
ШУМАРСКО-ловна аинспекција Пиротског упавног округа, током ове сезоне одузела је 148 кубика огревног дрвета.
16. 10. 2020. у 21:23

ВЕЋИ БРОЈ ПРЕГЛЕДА У КОВИД АМБУЛАНТАМА: Ни данас нема позитивних на корону у Пиротском округу
ЗЗЈЗ у Пироту, данас је на тестирање у лабораторију “Ватрено око” у Нишу, послао 16 сумњивих брисева, а број прегледа у ковид амбулантама се повећава.
16. 10. 2020. у 18:16

СВИ БРИСЕВИ НЕГАТИВНИ: Епидемија у Пиротском округу
СВИХ 10 узорака, који су са подручја Пиротског округа тестирани на ковид 19 су негативни. Лаборторији “Ватрено око”, са подручја округа, на тестирање је данас послато још 13 брисева-саопштио је пиротски ЗЗЈЗ.
15. 10. 2020. у 17:54

САНИТАРНА ИНСПЕКЦИЈА ПИРОТСКОГ ОКРУГА: Издали 306 решења о изолацији
САНИТАРНА инспекција Пиротског управног округа, у трећем кварталу радила је уобичајене послове, али је истовремено издала и 306 решења о кућној изолацији.
15. 10. 2020. у 11:55
Најновије из рубрике

ГРАДОНАЧЕЛНИК ЖАРКО МИЋИН: Нови аутобуси, а не приватизација
Нови Сад наставља да улаже у обнову и унапређење возног парка свог јавног градског саобраћајног предузећа, што значи куповину нових аутобуса, али се не размишља о било каквој приватизацији.
06. 08. 2025. у 16:48

БОЉИ УСЛОВИ ЗА НОВЕ БЕБЕ: При крају обнова породилишта у оквиру Опште болнице у Сремској Митровици
РЕКОНСТРУКЦИЈА Породилишта које је смештено у Општој болници ушла је у завршну фазу, а средства су обезбеђена из буџета локалне самоуправе у Сремској Митровици.
06. 08. 2025. у 16:47

У ПАРАЋИНУ ЦВЕТА ЛАВАНДА: Ове године први пут на јавним површинама
НА новим јавним зеленим површинама – острвима у Параћину, те на скверу у Стришком насељу, заплавила се лаванда у пуном цвату, привлачећи пажњу пролазника.
06. 08. 2025. у 16:43

ДЕО ФУТОГА У ЧЕТВРТАК БЕЗ ВОДЕ : Радови заврћу славине
ЗБОГ планираних радова на водоводној мрежи у Футогу, у четвртак, 7. августа, без воде ће од 8 до 16 часова бити станари Улице царице Милице, од Дунавске улице па све до краја насеља, као и околне улице.
06. 08. 2025. у 14:25

МЛАДИМ ПОЉОПРИВРЕДНИЦИМА У ВОЈВОДИНИ 100 МИЛИОНА ДИНАРА ЗА ОПРЕМУ И МЕХАНИЗАЦИЈУ: Покрајинска влада подстиче останак на селу
У ЖЕЉИ да унапређује и развија пољопривредна газдинстава младих као и да подстиче њихов останак у руралним срединама широм Војводине, Покрајинска влада је издвојила 100 милиона динара за набавку одговарајуће опреме и механизације а уговори о овогодишњим субвенцијама те врсте, добијеним путем конкурса, уручила је данас у Новом Саду помоћница покрајинског секретара за пољопривреду, водопривреду и шумарство Драгица Илић.
06. 08. 2025. у 14:22
Коментари (0)