"ОКО СОКОЛОВО" У ЈОШ ЈЕДНОМ СРПСКОМ ГРАДУ? Разматра се увођење система за надзор и на улицама овог места
СУБОТИЦА разматра увођење система за препознавање непрописно паркираних возила „Око соколово“ који је заживео у Београду пре месец и по дана.

Фото: П. Милошевић
Из локалне самоуправе поручују да ће се најпре добро анализирати трошкови и бенефити овог система, и тек после ће бити одлучено да ли ће „Око соколово“ крстарити и по суботичким улицама.
Уз финансијски аспект, мора да се уради анала и примена правних прописа, као и сарадња свих чинилаца, јер се електронски снимак непрописно паркираних возила „Око соколово“ доставља Комуналној милицији која, на основу тога, издаје прекршајне налоге које шаље на кућну адресу.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)