„АРИВА“ ОДУСТАЛА ОД ПРОТЕСТА У БЕОГРАДУ: Поништен тендер за превоз у Пожаревцу
КОМПАНИЈА „Арива Литас“ саопштила је да неће организовати протест у центру Београда 8. октобра, јер је, у међувремену, надлежна републичка комисија поништила тендер за који из ове пожаревачке фирме тврде да је нерегуларан.
Аутобуси „Ариве Литас“ / Фото Д. Новковић
Реч је о тендеру на којем је Пожаревац за наредних 15 година за јавни превоз одабрао „Дугу“ из Петловаче код Шапца, који је понуду доставио заједно са „Континенталом“ из Куле код Малог Црнића.
У „Ариви“ сматрају да тендер треба да се поништи јер је нерегуларан из више разлога и јер је намерно креиран за само једног понуђача.
Препоручујемо
У ПОЖАРЕВЦУ НЕСВАКИДАШЊА ДОБРОТВОРНА АКЦИЈА: Хуманошћу лече тројицу дечака
06. 10. 2020. у 18:51
ОД ПОНЕДЕЉКА ПОЈАЧАНЕ КОНТРОЛЕ У АУТОБУСИМА: Ко нема маску плаћа 5.000 динара
04. 10. 2020. у 05:00
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)