НЕВРЕМЕ У КРАЉЕВУ: Аутомобили под водом
08. 08. 2020. у 00:48
ВЕЛИКА количина падавина поплавила је улице у Краљеву, а у појединим деловима града потопила је и аутомобиле.
Повезане вести
СЕДАМ РЕКА ПРЕТИ ДА СЕ ИЗЛИЈЕ: Хидролошка опасност у Србији, за пар сати могу да направе хаос
ТАМАН што смо се изборили са великим јунским поплавама широм земље, нове падавине поново су донеле претњу.
05. 08. 2020. у 13:44
ПОМОЋ ПАРТИЗАНА ЗА ДЕЧЈА СРЦА: Фудбалски клуб покренуо акцију за помоћ породици Вуковић у Ариљу
ФУДБАЛСКИ клуб из Хумске покренуо акцију за помоћ породици Вуковић у Ариљу која је у јунским поплавама остала без куће
05. 08. 2020. у 10:14
ПАДАО ГРАД ВЕЋИЧИНЕ КОКОШИЈЕГ ЈАЈЕТА: Невреме погодило Ивањицу (ВИДЕО)
НЕВРЕМЕ праћено градом погодило је данас западни део Србије, а у Ивањици је падао град величуине кокошијег јајета.
25. 07. 2020. у 15:50
НЕВРЕМЕ ПОГОДИЛО КРАЉЕВО: Олујна киша и град величине грашка (ВИДЕО)
НЕВРЕМЕ праћено јаком кишом, грмљавином, ветром и градом величине грашка захватило је данас око 14:30 часова Краљево и околину.
25. 07. 2020. у 14:58
Најновије из рубрике
ВЕНЦИ НА СПОМЕНИК ПОБЕДНИКУ: У Параћину на традиционални начин обележен Дан примирја (ФОТО)
ДАН када су завршена ратна дејства у Великом рату потписивањем примирја 11. новембра 1918. године, који се незванично сматра и даном победе у овом великом светском сукобу, у Параћину је данас обележен на традиционални начин – полагањем венаца на Споменик страдалим ратницима од 1912. до 1920. године.
11. 11. 2025. у 23:30
КОМЕМОРАТИВНИ СКУП У ВРАЊУ: Обележен Дан примирја у Првом светском рату
ПОВОДОМ обележавања Дана примирја у Првом светском рату одржан је комеморативни скуп и положени венци и цвеће на Споменик жртвама бугарског окупатора од 1915. до 1918. године.
11. 11. 2025. у 22:30
ИСТЕКАО САМОДОПРИНОС ЗА КАНАЛИЗАЦИЈУ: За 30 година, новцем грађана, фекална мрежа уведена у 95 посто домаћинстава у Вршцу
САМОДОПРИНОС за канализацију, који је у Вршцу уведен још 1995, престаје да важи 30. новембра ове године, па локална самоуправа обавештава све послодавце и надлежне субјекте да до тог датума измире своје обавезе.
10. 11. 2025. у 23:21
ОВАКО ЋЕ ИЗГЛЕДАТИ НОВИ ВИДИКОВАЦ: Почела монтража конструкције на Гудуричком врху, на Вршачких планинама
ПОЧЕЛА је монтажа новог видиковца на Гудуричком врху, на Вршачким планинама, а на овим фотографијама може се видети како ће та грађевина изгледати у шумском амбијенту, када буде завршена.
10. 11. 2025. у 13:56
ДЕЧАКОВА БОРБА ЗА ЗДРАВЉЕ: Помозимо осмогодишњем Андрији
Осмогодишњи Андрија М. Кнежевић, ученик другог разреда из Бајине Баште болује од ретке и прогресивне цереброваскуларне болести, која погађа артерије у мозгу и може довести до тешких компликација. Скупо лечење у иностранству једини је пут за оздрављење овог дечака, зато су његови суграђани решени да на сваки начин помогну: музичари из града на Дрини, заједно са колегама из западне Србије и Републике Српске прикупили су претходних дана 7.330 евра, уз апел осталима да се укњуче у борбу овог дечака.
10. 11. 2025. у 13:54
Dhc
08.08.2020. 11:19
Ovakvo nevreme nikada nije bilo u Srbiji. Jasno je da se vodi i vremenski rat protiv naše Srbije ako ne verujete u ovo pogledajte Haarpp sisteme i videćete da se vremensko ratovanje koristilo i razvijalo još za vreme WW2. Trošeći našu struju englezi i nemci kontrolisu oblake.