У КРАЉЕВУ ЧЕТВОРО НА РЕСПИРАТОРУ: Због вируса корона хоспитализован 51 пацијент
У ОПШТОЈ болници „Студеница“ у Краљеву тренутно је хоспитализован 51 ковид пацијент, саопштено је из ове здравствене установе.
Фото: Новости архива
Деветоро пацијената збринуто је на интензивној нези, од којих је четворо на респиратору, а петоро пацијената на на неинвазивној вентилацији.
У минулих 24 сата у краљевачкој болници није било преминулих од последица ковид-19, троје пацијената је отпуштено кући, док је двоје примљено на болничко лечење.
Препоручујемо
ПРЕМИНУО ЈЕДАН ПАЦИЈЕНТ: Епидемиолошка ситуација у краљевачкој болници
05. 08. 2020. у 15:05
СТАГНИРА БРОЈ ПАЦИЈЕНАТА: Стабилна епидемиолошка ситуација у краљевачкој болници
04. 08. 2020. у 13:40
ДЕВЕТОРО НА ИНТЕНЗИВНОЈ НЕЗИ: Смањен број ковид пацијената у краљевачкој болници
03. 08. 2020. у 15:04
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)