КОРОНА У ЛЕСКОВЦУ: Једна пацијеткиња преминула - 67 на кисеонику

У ЛЕСКОВАЧКОЈ Ковид болници хоспитализовано је 155 пацијената.

КОРОНА У ЛЕСКОВЦУ: Једна пацијеткиња преминула - 67 на кисеонику

Фото: И. Митић

У претходна 24 часа примљено 14 новооболелих, а отпуштено 13 особа. Једна пацијенткиња, стара 77 година, која је примљена у веома тешком стању и са већим бројем пратећих болести је преминула.

Од укупног броја пацијената чак 67 је на кисеоничкој терапији, али током претходног дана није било потребе да неко од њих буде транспортован у нишки Клинички центар.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!