САМО У КРАГУЈЕВЦУ 111 ЗАРАЖЕНИХ: Расте број оболелих у Шумадији, регистровано 160 нових случајева
ПРЕМА најновијим подацима, расте број заражених од корона вируса у Шумадији.
Горан Шљивић
У последња 24 сата на овом подручју регистровано је 160 заражених, од тог броја највише је у Крагујевцу - 111.
Следи Аранђеловац са 24 новооболелих од коронавируса,затим Топола са осам, Кнић са седам, Баточина шест, Рача и Лапово са по два нова случаја обољевања од Ковида 19.
ЗА ПАЦИЈЕНТЕ 2ОО КРЕВЕТА
Прва привремена болница за пацијенте оболеле од коронавируса биће у хали крагујевачког „Шумадија сајма“.Ово нам је потврдио проф.др Предраг Саздановић,директор Клиничког центра.
Ова привремена болница биће део система Клиничког центра,и на том простору има места за око 2оо кревета.Пријем првих пацијената очекује се у наредних неколико дана а налаз да овај простор задовољава све епидемиолошке услове дали су стручњаци Института за јавно здравље.
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)