ЈАВНА НАБАВКА: Траже извођача за градњу гробница у Пожаревцу и Костолцу
ПОЖАРЕВАЦ – Пожаревачко ЈКП „Комуналне службе“ покренуло је поступак јавне набавке за изградњу гробница и опсега на гробљима у Пожаревцу и Костолцу.
Д.Н.
Вредност ове набавке процењена је на 20 милиона динара, без урачунатог пореза. Грађевински радови изводиће се истовремено на свим гробљима којима управљају „Комуналне службе“ по сукцесивној потреби. Они ће се изводити све време трајања годишњег уговора на Старом и Новом гробљу у Пожаревцу и гробљу у Костолцу. Према подацима из текста јавне набавке, градиће се гробнице које имају од једног до седам гробних места.
Препоручујемо
ЗА ЦРКВЕ 11 МИЛИОНА ДИНАРА: У Параћину у току јавни конкурс за доделу средстава
22. 06. 2026. у 13:35
У СМЕДЕРЕВУ ОВЕ СРЕДЕ ОПЕТ ПРОВЕРА СИРЕНА: Звук за ваздушну опасност у 10 часова
22. 06. 2026. у 13:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)